Je bent een nette man, die een vrolijk karakter heeft. Je staat er voor open om met mij dingen te gaan doen, kopje koffie drinken, avondje uit. De normale dingen van het leven, samen met mij te delen.
Een warme man die mijn leven weer een beetje kleur kan geven, gewoon genieten van de kleine dingen die we samen kunnen ondernemen en vooral lief voor elkaar zijn.
Ik zou graag iemand vinden die van mij het gelukkigste meisje zal maken, ik hou van een vent die groter is dan ik., Omdat ik klein ben, ik wil dat je een fatsoenlijke kerel bent met passie, volle trots en ook respectvol.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Komkommerlover, 65 jaar · Hennaard
Je vind het alleen maar lekker dat ik zo 'open' sta voor verschillende dingen, je leeft maar een keer is mijn motto en daar kun
MijnGewoontes, 69 jaar · Gulpen
Ik ben geen veeleisende vrouw maar het zou wel fijn zijn mocht een man mee kunnen met zijn tijd. Het klinkt zo cliché
Domidominique, 67 jaar · Turnhout
Jij bent iemand die opzoek is dan meer dan alleen maar seks bij een vrouw, laat me het dan weten.
Queenys, 67 jaar · Harlingen
Je wilt iemand niet veranderen en laat je zelf ook niet veranderen.
Scarlett1950, 67 jaar · Lelystad
Je moet een volwassen man zijn die een weduwe wil neuken. Dat ben ik natuurlijk, en je zou een auto moeten hebben waar we lekker