Reislustig is natuurlijk een ontzettend pluspunt. Maar waar het voornamelijk om draait is dat we samen een goede klik hebben en plezier kunnen maken. Hou van humor, gezelligheid en spontaniteit.
Wil je samen met mij lekker gek doen en weleens iets anders meemaken dan het standaard uit eten gaan en we zien wel wat er gebeurt gedoe? Dan ben je bij mij aan het juiste adres en kan het zomaar eens wat worden. Wel graag een foto anders reageer ik niet, wil weten met wie ik te maken heb. Speak to you soon!!
Wees gewoon jezelf en dan ben je al goed genoeg voor mij. Voldoende aandacht en plezier maken is natuurlijk ook van belang. Daar ben ik immers naar op zoek.
Ja dat is net zo lastig als mezelf omschrijven. Maar heb je wat van bovenstaande eigenschappen dan denk ik dat we heel ver komen. Durf je die uitdaging met me aan?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Dan19560620, 61 jaar · Eigenbilzen
Een man die me prikkelt om te ontwikkelen en zeker te gaan genieten van het bed leven. Iemand die niet van plan is er een eenmalig
Gootmar, 64 jaar · Driekapellen
Ik heb al vroeg in het leven geleerd dat uiterlijk echt niet alles is, je weet niet wat er in iemand zijn of haar hart speelt,
Annalphen, 64 jaar · Alphen
Je wilt seks ,veder geen verplichtingen naar elkaar toe!
Trans, 61 jaar · Woudenberg
Ben jij een ruimdenkende vrouw die wel eens wat anders wil.
Overburen, 62 jaar · Buren
Eenzaamtroef, 63 jaar · Antwerpen
Je bent spontaan en gezellig in de omgang. Maak maar eens contact met mij laten we kijken wat het kan worden.