Jij, nette en gezellig man kan goed een boom opzetten en als jij eenmaal aan de praat bent weet je niet meer te stoppen. Ik kan dan heerlijk achterover gaan leunen en naar jou luisteren. Rust straal jij zeker uit!
Ik weet zeker dat je gaat genieten van alle dingen die we gaan doen als we samen zijn. Ik hoop dat dit het beste voor ons gaat zijn. Word je nu enthousiast ? Ik ben er gewoon voor jou.
Ik ben op zoek naar een leuke spontane, jongensachtige man...Die een aanvulling kan zijn in mijn leven...om elkaar te verrassen en om samen van de kleine en grote dingen in het leven te genieten! Soms ben je serieus, soms een beetje gek, kan lekker met je lachen en op je steunen in wat mindere tijden.
Een man die weet wat hij met een dame moet doen, is de juiste man voor mij. Waar zijn die manieren tegenwoordig? Ik wil weten wie je bent voordat we voor een hapje en een drankje gaan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ammmayaah, 57 jaar · Drongelen
Ik heb een man nodig die me kan geven wat ik wil in het leven. Als je open staat voor alle mogelijkheden die ons zullen overkomen,
Lekkrrmollig, 57 jaar · Leuven
Ik zoek eigenlijk alleen iemand om mee te genieten, verschillende standjes doen en ik ben dol op pijpen.
Liefdiefje, 58 jaar · Hornhuizen
Je wilt niet perse een relatie, je staat open voor meer dan seks alleen.
Rozenzijnrood, 58 jaar · Sint-Niklaas
Kletsen praten het is allemaal zo leuk en gezellig. En dat mis ik toch wel in mijn leven. Natuurlijk heb ik mijn werk maar met
Prettyaya, 59 jaar · Duivendrecht
Ik ben op zoek naar een man die een aanvulling is in mijn leven. Die net als ik wel een avontuurlijke kant heeft en niet echt een
Superwoman, 57 jaar · Kootwijkerbroek
Ik heb natuurlijk al wel de nodige ervaring en weet precies wat ik wel wil en wat ik niet wil. Ik hou niet van pijnlijke dingen