Hoe sta jij in het leven? vrij en open? ben jij opzoek naar een date of een vaste relatie? Ik zou alles van je willen weten als jij dat ook van mij wilt. ik ben een vrijer, reiziger, spontaan en vrolijk. ik hou van mensen, de liefde en sex. En van dat laatste kan ik maar niet genoeg van krijgen! je kunt het krijgen hoe je het hebben wilt!
Een lieverd, een vriend, iemand waar ik me fijn bij voel. Iemand waar ik me bij kan laten gaan, die mij verwend, mij neemt zo als ik ben. Herken je jezelf hier in?
Een zachte man met leuke plannen voor zijn toekomst. Gedachten die af kunnen dwalen naar een mooi punt in het verleden of in gedachten. Gewoon iemand die kan dromen en kan uit laten komen. Liefst wonend in nederland maar als je echt zo leuk bent en je komt van een ander land. Wie weet ben je dan wel degene die
Ken jij het gevoel? Heb jij ook iets dergelijks meegemaakt of heb je gewoon behoefte aan leuk gezelschap om samen te genieten van het leven wat wij nog voor ons hebben? laat dan zeker een berichtje achter.
Iemand die me niet zal negeren. Wordt genegeerd door de persoon waar je om geeft het meest pijn doet. Ik hou van goed opgeleide, vriendelijke, verantwoordelijke en eerlijke mannen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SingleSaar, 59 jaar · Groningen
Eerlijk, openhartig, in voor leuke dingen en een dolle avond? Lekker met mij naar lingerie winkels of een erotiek beurs gaan?
Shar Ron, 57 jaar · Meppel
Een volwassen man die mijn vriend kan zijn en er altijd voor mij is om samen koffie te drinken. Een man met een goed gevoel voor
Genieten61, 56 jaar · 's Gravenmoer
Dit is op zeer korte termijn, liefst zo snel mogelijk. Als het kan voor meerdere keren. Je bent goed geschapen en kan een vrouw
Dentist1961, 56 jaar · Lelystad
Ik zoek niets serieus omdat ik nog getrouwd ben maar wil gewoon wel een leuke vriendschap opbouwen. Daar ben ik wel serieus
Vlotenspontaan, 58 jaar · Antwerpen
Als jij een vrolijke niet verlegen man bent zou ik graag met jou in contact komen.
Squirly, 58 jaar · Hoogeveen
Nu ben ik op zoek naar een man die mij meer respect kan geven op sexueel gebied dan mijn man. Het mag wat hardhandig, want daar