Ik weet zeker dat je gaat genieten van alle dingen die we gaan doen als we samen zijn. Ik hoop dat dit het beste voor ons gaat zijn. Word je nu enthousiast ? Ik ben er gewoon voor jou.
Jij, nette en gezellig man kan goed een boom opzetten en als jij eenmaal aan de praat bent weet je niet meer te stoppen. Ik kan dan heerlijk achterover gaan leunen en naar jou luisteren. Rust straal jij zeker uit!
Als je op zoek bent naar iets anders dan seks, kan ik je dat niet geven. Ik kan je alleen seks geven, meer niet. Laten we gewoon van elkaar genieten met alleen seks, dat moet toch kunnen vandaag de dag?
Het leven begint met veertig zeggen ze wel eens, heb jij ook het gevoel dat je nu pas een beetje begint met leven? Kinderen de deur uit, minder werken en je houdt opeens veel meer vrije tijd over. Wij jij dat ook, tijd en ruimte voor de dingen die jij belangrijk vindt?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LorindaC, 56 jaar · Bemmel
Ik ben op zoek naar iemand met de oude opvattingen en iemand die goede manieren heeft een gezondheidsbewuste, vriendelijke
Batprincess, 56 jaar · Amsterdam
Man, Lang , blond en
JudyW2210, 56 jaar · Michelbeke
Je staat heel open om me te vertellen wat je denkt, je kunt heel interessant zijn en erg leuk zijn om bij te zijn!
CLEOPATRA 2014, 57 jaar · Zaventem
ik hou van sportieve mannen goed gebouwd liefst een beetje atletisch.
QueenJenna, 57 jaar · Ninove
Een leuke lieve betrouwbare man, in een relatie vind ik het erg belangrijk dat je open naar elkaar kunt zijn en goed met elkaar
Penny Lover, 56 jaar · Niekerk
Of je nu in een relatie bent, getrouwd of single, ik ben geil met iedereen. Ik geef niet om je leeftijd, zolang je maar energiek