Je bent ook vrij gemakkelijk om mee te praten en ook heel gemakkelijk in de omgang. Als je het goed met me wilt vinden, moet je open en eerlijk tegen me zijn, anders zou het nooit tussen ons werken. Ik wil dat we elkaar heel goed leren kennen voordat we naar de volgende fase gaan.
Bijzonder vind ik het als een man mooie verhalen kan vertellen en avontuurlijk is ingesteld waardoor hij alles uit het leven haalt wat er in zit. Dat hij gepassioneerd is, een zorgzame man is die meestal het welzijn van een ander voor die van zichzelf stelt. Altijd lerend van de lessen van het leven en nog
Iemand die zou willen zwemmen in de zee van gekte. En ik zou graag het leven willen leiden met de man die ik verdien. Iemand die een fijn metgezel kan zijn.