je bent doel bewust rustig en charmant? je houd zowel van samen als ook wel alleen dingen doen, en kan bij tijd en wijlen ook wel even een paar dagen zonder iemand aan je zijde?
Je hoeft niet met me te trouwen maar je moet welgemanierd zijn en aangenaam in de omgang. Een auto hoef je niet te hebben, want die heb ik wel. Over de rest hebben we het binnenkort wel.
Een relatie is leuk, maar een echte seks relatie is wat ik werkelijk aan het zoeken ben. Ik heb graag een grote baas in bed, dus laat je van je meesterlijke kant zien.
Ik weet zeker dat je gaat genieten van alle dingen die we gaan doen als we samen zijn. Ik hoop dat dit het beste voor ons gaat zijn. Word je nu enthousiast ? Ik ben er gewoon voor jou.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kari090, 55 jaar · Mechelen
Ben je klaar voor wat actie met mij en zullen we er samen voor gaan? Ik ben blij die verandering te krijgen en we zullen er samen
Marja1961, 56 jaar · Marrum
Iemand die net zoveel van gezelligheid houdt als ik, een spontane man die flexibel is en ook goed kan relativeren. Samen zou
JadePearl, 56 jaar · Cadzand
Als je op zoek bent naar hetzelfde als ik, weet ik zeker dat ik een goed genoeg over je zal krijgen. Kun je me op dit moment goed
Chistelijk, 57 jaar · Purmerend
Mans genoeg om er geen probleem mee te hebben ook eens de "vrouwen-taken" op zich te nemen. Romantisch op zijn
JijDeMan, 57 jaar · Deventer
Laat ik gelijk met de deur in huis vallen, mijn beroep heeft wisselende tijden kan zelfs tijdens een leuk uitje in de hoogste
Viv2u, 57 jaar · Kolham
Ben jij degene waar ik naar op zoek ben en zullen we het laten gebeuren. Goede seks hebben en doen wat we leuk vinden is het helemaal.