Wie weet wanneer terug te keren naar hem. Iemand die ik vetgedrukt leuk zal vinden en dat is een romanticus. Ik wil een persoon die met mij kan uitrusten met zoveel liefde.
Je houdt van grote tieten en een nat poesje en je wilt me ??laten klaarkomen op je lul. Ik vind het niet erg op je leeftijd, je mag jonger zijn of van mijn leeftijd of zelfs ouder, zolang je nog eeuwen kunt neuken!
Jij bent een positief ingestelde man ook als er iets is, weet je dat het goed komt. Weet je dat achter die wolk de zon schijnt. Zo'n man zou ik graag willen ontmoeten. Je hebt humor en bent standvastig.
Ik was een gescheiden vrouw, zonder kinderen. Ik wil hertrouwen. Ik wil een volwassen liefhebbende heer ontmoeten. Ik hou van een man die begrijpt en vergeeft. Ik ben hoopvol voor een stabiele relatie. Ik wil naar huis gaan in een huis waar ik de familiegeest en liefde voel.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Wettshirtines, 54 jaar · Terschelling
Jij ziet het ook wel zitten toch? Dan kunnen we eens kijken of we het lekker kunnen gaan hebben samen al moet ik wel zeggen dat
Missmomo, 54 jaar · Mopertingen
Je bent gewoon een lieve man
PrettyDonna, 54 jaar · Schoten
Me goed voelen bij jou voor we verder gaan is wel een eerste, zo niet de belangrijkste, vereiste. Waar je vandaan komt, hoe
A-lma , 53 jaar · Cornwerd
Ik hou van de manier waarop je naar me kijkt terwijl je mijn naam zegt. De smeekbede in je ogen leidt er altijd toe dat ik je lippen
KindClaudia1, 50 jaar · Eldersloo
Wil jij mijn liefde ervaren zoals ik dat voor ogen heb? Ik heb een leeftijd waarop ik alles al heb meegemaakt en precies weet