Ik zoek een echte heer die goed gemanierd is. Ik vind het fijn wanneer mijn date in veel opzichten oplettend en attent is en ervoor zal zorgen dat we een onvergetelijke avond zullen hebben samen.
Hoe zit het eigenlijk met jouw sexdrive? Heb je dat ook genoeg, en kun je er ook wel elke dag van genieten? En al helemaal met een lekkere dame als mij? Nou waar wachten we nog op, laat iets van je horen, en wat mij betreft gaan we snel van elkaar genieten, goed?
Vrij zijn maar toch samen. Dat is eigenlijk wat ik zoek in een relatie. Hoe we dat kunnen invullen weet ik niet maar denk dat als jij er net zo in staat dat dat goed moet komen. Ik van op mannen met een verzorgt uiterlijk.
Zeker van je zaak en je weet precies wat je wilt? Dan hoop ik dat hierbij de eerste stap snel gezet kan worden. Ik geef je alle ruimte om te vliegen maar land dan wel weer opeen plekje dicht bij mij.
Kom op mannen zeg het zoals het is stiekem willen ons settelen vooral geen one night stands want die kan ik zo wel zoeken nee gewoon ouderwets verliefd worden het meeste uit het leven nog willen halen genieten vooral van elkaar en van de kids:)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Rany, 46 jaar · Gronsveld
Je bent kieskeurig en gaat niet zomaar met iedereen plat. Je zoekt echt een persoon goed uit en diept het uit voor je er je geheimen
Kohrii, 49 jaar · Leeuwarden
Je bent iemand die echt van dieren houd, en het meest van honden. Ben jij die man die mijn liefde kan geven, een man die respect
Italiani, 47 jaar · Linschoten
Wat mijn oudere buurman zegt is waar, helemaal als het gaat om mijn goddelijke lichaam. haha, lieve oude man, maar dat is er
Liefdesengel, 47 jaar · Mechelen
Een man die veel liefde kan geven.
Zazaza, 48 jaar · Baarle-Hertog
Je zult toch tijd genoeg moeten kunnen vrij maken, zo maar een vluggertje, daar ben ik niet echt voor te vinden. Nadat jij bent
Wilwl, 47 jaar · Naarden
Dus zoek jij net als ik iemand om deze dagen op een leuke manier gevuld te krijgen. En niet meer alleen te zijn. Gewoon iemand