Ik hoop een man te vinden die ambitie heeft. Vrouwen voelen zich aangetrokken tot mannen die iets zich almaar verbeteren kunnen en ik ben geen uitzondering. Ik hou niet van een luie man.
Gewoon om een ??perfecte tijd te hebben is alles wat ik wil en alles waar ik om vraag. Gewoon een man die me liefde toont en samen een leuke tijd doorbrengt, is leuk. We kunnen samen op reis of een wandeling is ook goed.
Dat ik er zin in heb om iemand te leren kennen die leuk is lijkt me wel duidelijk. Gevonden heb ik je nog niet maar als je leest ik hoop dat je ook gelijk zoiets hebt van dat klinkt wel als een bijzonder persoon. En dat ben ik ook als ik het over mezelf mag zeggen. Hou je ook van gezelligheid en spontaan. Dan niet
Een mannelijke man met twee geweldige armen om in weg te duiken. Die kan genieten van knuffelen op de bank, een avondje theater of een mooie wandeling. Een zacht karakter met en stoer randje.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mandaad, 49 jaar ·
Ben jij een gezellige spontane man en zou jij mij graag willen ontmoeten? Spreek mij dan aan en dan kunnen wij elkaar leren
Jolanda72, 45 jaar · Woerden
Jij bent een sexueel beest. Kunt me goed de baas en weet me elke dag goede sex en goede gesprekken te geven!
Goldenpuppy, 48 jaar · Middelburg
Bereid zijn om voor ware liefde te verhuizen, ook opzoek zijn naar wat meer in het leven. Lekker genieten van het zeeuwse landschap
Boskabout720208, 45 jaar · Boom
Als eerste ben je gewoon een schat van een man met respect voor alles wat moeder aarde ons heeft gegeven. Niet bepaald een thuiszitter
Ksuzz, 45 jaar · Goes
leuke lekkere vent....die wel eens eerlijk kan zijn!
-19Anne71-, 46 jaar · Bergen op Zoom
Echte liefde en echt geluk is alles wat we nu nog nodig hebben. Dus we doen gewoon wat we leuk vinden en doen waar we van houden.