Een beetje eigenwijs type zou leuk zijn. Mannelijk in alle toonaarden en ook iemand die een tikkeltje verlegen kan zijn op momenten. Ik vind het niet erg als jij wel drinkt of rookt. Maar hoop ook dat je wel rekening houd met dronkenschap enz. Verder gewoon vragen wat je wil weten. En zeker niet denken dat gaat te ver. Ik kan redelijk wat hebben.
De prins op het witte paard hoef jij absoluut niet te zijn. Wat ben jij wel, ja geen idee dat merk ik vanzelf wel wanneer jij voor mij staat. Jij staat positief in het leven en hebt net zoals mij zin om te daten!
Heb je er geen moeite mee om eens met een getrouwde vrouw een wandeling te maken? En het samen eens heel gezellig maken? Zie jij het zitten om in contact met mij te komen, laat even een berichtje voor me achter, en dan kunnen we verder praten.
Ik hou dan ook van seks in de natuurlijk, samen vrijen op een dekentje op de heide, strandwandelingen en los gaan in de duinen. Ben jij ook dat type man die dat heerlijk vind of lijkt?
Wees eerlijk over jezelf en wie je bent. Open staan voor het feit ik een kind heb en daar ook mee om te willen gaan want hij is de wederhelft in mijn leven. Je moet van honden houden en ook van lekker eten en koken. Schoonheid zit van binnen en als je gelukkig bent met jezelf straal je dat ook uit.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Carpediemke, 45 jaar · Roeselare
wat levenskennis hebben
LekkerKitten, 47 jaar · Turnhout
Mijn vriend, een minnaar, een man, en gewoon geliefde man!
YessJiya, 49 jaar · Ommen
Jij bent lief en ziet mij wel zitten.
SexyGipsy, 48 jaar · Boxtel
Leuke man, ouder dan 35 en jonger dan 55 lijkt me prima. Zorg dat ik een foto kan zien die staat ook in mijn profiel
Kretadate, 48 jaar · Biddinghuizen
Ben jij de man die bij me past en die mij als "niet officieel vastgesteld ADHD-tje" kan bijhouden..laat dan maar
Ninna70, 47 jaar · Rutten
Jij voelt jou aangesproken in wat ik wil en hebt verder ook geen verwachtingen. Een eerlijk en betrouwbaar iemand die lekker