Gewoon een leuke normale man, geen gekke fratsen. Iemand die het leuk vind om met vrienden gezellige dingen te doen en uiteraard met mij. Voor kinderen is het bij mij helaas te laat dus jij moet geen kinderwens meer hebben. Een leuke baan en het goed voor elkaar hebben zou fijn zijn, dit betekend niet dat jij schat rijk moet zijn maar gewoon jouw zaakjes op orde hebt.
Zeker van je zaak en je weet precies wat je wilt? Dan hoop ik dat hierbij de eerste stap snel gezet kan worden. Ik geef je alle ruimte om te vliegen maar land dan wel weer opeen plekje dicht bij mij.
Melllyna, 49 jaar · Alphen aan den Rijn
♥ Zuid-Holland ♥ Bruin haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Ik hoop een man te vinden die ambitie heeft. Vrouwen voelen zich aangetrokken tot mannen die iets zich almaar verbeteren kunnen en ik ben geen uitzondering. Ik hou niet van een luie man.
Ellen12, 49 jaar · Leerdam
♥ Zuid-Holland ♥ Donkerblond haar ♥ Groene ogen
lieve eerlyke man die een warme relatie met my en m n dochter op wil bouwen
Ik heb een man nodig die begripvol is en me gelukkig kan maken, een goede vriend die er altijd is als ik hem nodig heb! Ik hoop dat er nog steeds eerlijke mannen zijn!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jolanda422013, 46 jaar · Tilburg
ik ben een vrouw ik heb piercings en tatoos
IennahXxx, 47 jaar · Hoevenen
Als je me de dingen kunt geven die ik nodig heb dan ben ik er vrij zeker van dat we elkaar zullen begrijpen. Wil je een spannend
HandenVolAan, 47 jaar · Utrecht
Wil jij dingen met mij doen die ik nog niet gedaan heb. Hou jij van lust en langdurige seks ? Stuur dan even een mailtje en wie
CindyLove197011, 46 jaar · Didam
Jij bent ook trots op je lichaam, ziet er goed uit (hoeft geen sixpack te zijn maar ja, als je hem nu eenmaal hebt...hihi) en
Heavenv, 47 jaar · Noordwolde
Strandnimf, 48 jaar · Sint-Jan
Ik geniet van een dagje uit, met familie en of vrienden. Maar het genot van een mannelijke partner heb ik in tijden niet gehad.