Het leukste vind ik het als jij ook initiatief tot contact neemt, verbaal sterk bent en niet rond de pot draait. Uiterlijk en leeftijd maakt me niks uit en waar je woont nog veel minder, daar is wel een oplossing voor te vinden. Van A naar B rijden en weer terug kan mijn autootje echt nog wel aan :)
Gewoon om een ??perfecte tijd te hebben is alles wat ik wil en alles waar ik om vraag. Gewoon een man die me liefde toont en samen een leuke tijd doorbrengt, is leuk. We kunnen samen op reis of een wandeling is ook goed.
Net zo avontuurlijk als ik. Je houdt ook niet van recht afgebakende wegen maar bent lekker los en ongedwongen. Geen hokjespersoon, dat ben ik zelf ook niet. Joviaal, grappig en sportief.
Heb je geen problemen met een paar pondjes/kilo'tjes meer en geniet jij net als ik van het goede leven, zowel culinair als cultureel dan hoop ik dat je mij een leuke kennismakingsmail stuurt. Je krijgt altijd een reactie terug en laten we eens kijken hoe een balletje kan rollen, toch?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lamaseta, 47 jaar · Landen
Discreet kunnen zijn, genieten van goede heftige sex
Marit1972, 46 jaar · Bosch en Duin
Ik ben klaar voor actie en alles is mogelijk voor mij. En jij? Ben je ook klaar voor mij en zullen we ook samen voor dat geluk gaan?
Meegannn70, 47 jaar · Esbeek
Een man die een vrouw als ik lekker snel kan laten komen. Jij hebt die magische touch in je vingers ;) Je maakt me geil met 1 oogopslag...
Pluimpke, 48 jaar · Middelburg
Je bent vrij of gebonden dat maakt mij niet uit het liefst wel een beetje borst haar en als het kan intiem geen haar..Of vraag
Hotseks72, 45 jaar · Drachten
Kom maar een keer bij mij op bezoek dan zul je merken dat het een leuke ervaring zal worden. Ik stimuleer jouw eikel en dan moet
AlisSon0, 48 jaar · Kortenberg
Ik wil meer over seks te weten komen, laat het me voelen en ervaren, ik weet dat het een magisch gevoel van binnen kan creëren,