Lekkere babbelen is wel fijn als je dat zou doen en als je dan ook nog wel af en toe in ben voor een grapje dan moet je toch maar eens een kansje wagen en wie weet spring je nog wel eens achter op bij mij?
Heb jij ook genoeg tijd over, ben jij van mijn leeftijd of iets jonger en houd jij wel van een iets rijpere vrouw dan hoor ik misschien wel bij jou en kunnen wij samen genieten van een mooie voorstelling in het theater.
Aandekust, 66 jaar · Burgh-Haamstede
♥ Zeeland ♥ Rood haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Een lieve man die begrijpt dat het leven niet altijd even leuk is geweest voor mij. Die misschien zelf ook al wel het één en ander heeft mee gemaakt. Iemand met het hart op de juiste plaats, attent, eerlijk en respectvol.
Relaxen, 66 jaar · Kapellebrug
♥ Zeeland ♥ Rood haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Ik ben open van karakter, kan mijn gevoel makkelijk verwoorden en ga een goed gesprek niet uit de weg. Ook samen kunnen lachen en het leven relativeren, vind ik belangrijk. Ik hoop een verzorgde man te ontmoeten met humor en empathisch vermogen (het liefst niet rokend). Iemand die gewoon samen wil zijn
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Knakworst194701, 70 jaar · Galmaarden
Jij houd ook van je werk of je leven zoals je die ingedeeld hebt. Je bent niet mensen schuw en helpt graag andere mensen. Jij
Jetteketet, 67 jaar · Noorbeek
Ben jij een leuke en gezellige man die openstaat voor meer?
RijpeTuin, 68 jaar · Deventer
n.v.t
Selena490919, 68 jaar · Almere Buiten
Je bent een (jonge)man die op zoek is naar een dame die van wanten weet en uren lang kan genieten van een wat oudere vrouw als
Gezegende, 66 jaar · Almere Haven
Leuke eerlijke man, zijn religie is niet belangrijk. Als u maar geen problemen ermee heeft dat ik zelf wel religieus ben.
Annemarie1005, 65 jaar · Veenendaal
Misschien is het wel herkenbaar voor jou en zit je in eenzelfde situatie. Of misschien heb je gewoon veel tijd en vindt je het