Vrolijk is jouw 2e naam. Gezelligheid. Energie. Klasse. Humor. Passen die woorden goed bij jou? Dan wil ik graag nader kennismaken. Als jij het niet erg vindt om te winkelen is dat een plus maar een stedentrip of een leuk spel kan ook erg gezellig zijn. Ik ben graag in het gezelschap van een persoon die houdt van een goede babbel.
Je bent vrij of gebonden dat maakt mij niet uit het liefst wel een beetje borst haar en als het kan intiem geen haar..Of vraag ik nu wel erg veel? En je bent donker dat stel ik het meeste dan nog wel op prijs.
SexyLinn4You, 47 jaar · Nieuwdorp
♥ Zeeland ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Ben je beschikbaar om mijn maatje te zijn? Ik hoop dat je schoon bent. Maak je geen zorgen want ik ben ook schoon. Ik ben bereid alles voor je te doen!
Make Me Wild, 49 jaar · Vlissingen
♥ Zeeland ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Jij vindt het erg opwindend om een genegeerde vrouw als mij te laten genieten. Dit windt jou meer op dan in een normale situatie. Jij vindt het niet erg om tweede keus te zijn, daar bedoel ik mee, dat ik niet ga scheiden van mijn man, maar een waarlijk geheime minnaar wil.
Ik zoek een leuke, lieve, aardige, gezellige, sympathieke man zonder gat in zijn hand. Een man die dus verliefd kan worden op mij als persoon en dus niet op mijn loonstrookje dus graag een man die zelf ook werk heeft.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Faabiiana, 46 jaar · Arnhem
Als je denkt dat je een gesprek met mij kunt voeren. En als je het ook leuk zou vinden met mij met een glas whisky of bier te drinken
Echtema19690513, 48 jaar · Sleidinge
Ik zoek een echte heer, die weet hoe hij een vrouw moet en hoort te behandelen. Ik zoek iemand met gevoel voor humor en niet al
Au Drey, 45 jaar · Antwerpen
Ik wil weten of we het samen kunnen doen, gewoon samen tijd doorbrengen en doen wat we willen. Om een mooi leven vol liefde op
Mscha, 48 jaar · Lombardsijde
Ga je aardig voor me zijn? . Ik ben klaar voor alles met je. Ben je ook klaar voor mij? Laten we nu genieten.
Melitta, 49 jaar · Lanaken
Ik zoek een lekkere jonge man die de moeite doet voor een leuke aantrekkelijke vrouw en de tijd ook neemt haar te verwennen
FilippijnseDame, 45 jaar · Gent
Een stoere lieve man die lief is en die ook positief in het leven staat. Het geeft niets als je kinderen heb maar je moet wel vrijgezel