Je weet hoe je een vrouw op haar gemak en ontspannen kunt laten voelen. Je dwingt vrouwen niet om dingen te doen die je wilt. Je bent heel attent en begripvol.
Veel eisen heb ik niet , alleen kan ik echt niet tegen mannen die totaal geen interesse tonen. Val je vaak halverwege een persoonlijk verhaal in slaap , of heb je geen idee waar het overgaat omdat je toch niet luistert dan ben je niet wat ik zoek. Het zou fijn zijn als je romantisch bent maar dat is geen must!
Ik ben op zoek naar leuke, spannende mannen die wel van een avontuurtje houden. Zie jij er goed verzorgd eruit en vind jij hygiëne ook belangrijk? Laat dan wat van je horen XXX.
Iemand die begrijpt wat ik bedoel. Zelf ook behoefte heeft aan een leuk contact en dan vanzelf ziet wat er gebeurd. Het is fijn als jij een open instelling hebt en niet bang bent om te 'voelen'.