Iemand die begrijpt wat ik bedoel. Zelf ook behoefte heeft aan een leuk contact en dan vanzelf ziet wat er gebeurd. Het is fijn als jij een open instelling hebt en niet bang bent om te 'voelen'.
Misschien is dit niet helemaal duidelijk overgekomen, maar ik ben een getrouwde vrouw, al 20 jaar maar de liefde zit op een zeer lag pitje. Ik verlang naar aandacht, liefst in de vorm van seksualiteit. Ik wil gestreeld worden en verwend. Graag discreet, hygienisch en verzorgd iemand (man rond mijn leeftijd
Je weet hoe je een vrouw op haar gemak en ontspannen kunt laten voelen. Je dwingt vrouwen niet om dingen te doen die je wilt. Je bent heel attent en begripvol.
Je bent een mooie aantrekkelijke man. Je bent vooral heel vrolijk en altijd optimistisch. Je houdt van natuur en katten.. hihi ja ik heb er drie... en je bent net als ik toe aan een leuke spannende uitdaging in je leven. Je mist warmte en geborgenheid en je hoopt dat je dat hier kan vinden.. nou volgens mij