Ik hou van mannen die niet bang zijn om de leiding te nemen. Als single lady sta ik namelijk al sterk in mn schoenen en geef af en toe die leiding graag over aan een man. Plezier in and out of bed is voor mij super belangrijk. Ik beschik over een gezonde dosis humor en zelfspot en hoop dat je dat ook aantrekt.
Ben jij geen man die een vrouw wil temmen? Laat jij mij gewoon in mijn waarde, en lekker door werken. Zonder steeds maar er over te zeuren. Want aan zo man heb ik geen behoefte.
Ik wil graag mooie, levendige vrienden te hebben. Het zou heerlijk zijn geweest om kaarsen op mijn verjaardagstaart uit te blazen terwijl er mensen 'Happy Birthday' voor me zingen. Ik ben ook op deze pagina om een ??fatsoenlijk persoon te vinden om mee samen te genieten.
HotBrecht, 53 jaar · Brugge
♥ West-Vlaanderen ♥ Rood haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
wild en lekker, gewillige tong hebben en geen gaatje overslaand. De vriendin van mijn man en mijn man en ik hebben ons allemaal laten testen op enge dingen en dat verwacht ik ook van jou. Ik wil je er rauw in hebben en volgespoten worden.
Zit jij in dezelfde situatie als ik? Wil jij ook echt niet alleen eindigen? Misschien kunnen wij dan de liefde in elkaar vinden, dat zou toch mooi zijn?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jantiens, 52 jaar · Beverwijk
Een lieve eerlijk man die ook het alleen zijn een beetje beu is en die een vrouw zoekt om gezellige dingen mee te doen. Lekker
Gonny3, 50 jaar · Emmen
Volgt
Neema, 51 jaar · Loppersum
Heel veel woorden kunnen nooit iemand omschrijven als je die persoon niet in de ogen kan kijken. Er zijn altijd wel wat dingetjes
Roddelaarster, 54 jaar · Roden
Ik kan vrij kort zijn over mijn wensen. Een type wat mij aanspreekt is een man (leeftijd niet belangrijk) die er van houdt om
Knuffelke1965, 52 jaar · Arendonk
Nog zoekend? En net als ik toch wel benieuwd of de leukste wel bestaat. Ergens moeten we toch beginnen met kennismaken. Zullen
AssievT, 50 jaar · Geijsteren
Kan jij mij nog meer gezelligheid bieden dan dat ik op dit moment al heb in mijn leven. Mag jij net zoals mij graag buiten zijn,