Je bent iets ouder dan mij. Jonger vind ik niet zo fijn. Je bent goed geschapen en weet natuurlijk ook hoe je hem gebruiken moet. Je houd niet van helemaal glad. En zelf heb je ook hier en daar een haar hopelijk. Ik bedoel hiermee borsthaar en schaamhaar.
Ik wil een man die mij begrijpt. Omdat ik echt zeker ben dat ik een goede relatie wil, zal ik alleen genoegen nemen met een goede en betrouwbare partner. Ik hoop je snel te spreken.
Ik zoek hier dus een man die mijn wel aandacht wil geven en samen leuke dingen met mij wilt gaan doen, een dagje weg of lekker wandelen in de natuur dat zou zo mooi kunnen zijn samen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Katelijne, 46 jaar · Sint-Job-in-'t-Goor
Op zoek naar gelijkgestemde heren.
Toppertje39, 49 jaar · Bergen op Zoom
moet een man zijn tussen 45 en 50 jaar
TrueOrNot, 47 jaar · Burgh-Haamstede
Wil je meer weten over mensen met asperge, of ga je mij meteen buitensluiten? Ik zal je veel liefde kunnen geven als je mij de
Ann-iika, 49 jaar · Overhespen
Een onafhankelijke, hartverwarmende zoekende vent.
GeheimeLiefde, 49 jaar · Alphen
Ten eerste; discretie is vereist! Verwacht niet dat ik mijn man verlaat voor de sex. Ten tweede; je beschikt over eigen vervoer,
Candie, 46 jaar · Overslag
Leg me in de watten en verwen me als geen ander. Dan kun je weinig verkeerd doen.