Ik hou van een normale man, die niet saai is, weet wat een vrouw nodig heeft om het samen goed te hebben. Ik ben dan wel opzoek naar een serieuze relatie, samen zijn, het fijn hebben op alle mogelijke manieren.
Je bent iets ouder dan mij. Jonger vind ik niet zo fijn. Je bent goed geschapen en weet natuurlijk ook hoe je hem gebruiken moet. Je houd niet van helemaal glad. En zelf heb je ook hier en daar een haar hopelijk. Ik bedoel hiermee borsthaar en schaamhaar.
Ik zoek wel een ondernemende man die niet verlegen is. Zelf ben ik dat ook niet en een discussie ga je ook niet uit de weg. Je houdt ook van reizen en cultuur. Een saaie piet daar kan ik niet mee overweg. Ik heb een man nodig die mij energie geeft.
Je snapt vast ook wel dat ik hier niet ben om over koetjes en kalfjes te gaan praten maar dat ik opzoek ben naar iemand om gewoon heerlijke harde seks mee te hebben. Er zijn niet veel dingen die ik niet doe als het op seks aankomt dus wat wil jij doen
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Christina43, 46 jaar · Sint-Truiden
jonge man die graag is wil daten met rijpere vrouw
Kyra0372, 46 jaar · Arnemuiden
Lange wandelingen maken is gewoon een heerlijk iets om te doen. Ik sta er achter om dat samen te doen en te doen waar we zin in
Mcknziie, 45 jaar · Kozen
Een man die me echt begrijpt en me blij kan maken. Een begripvol persoon, eerlijke en verantwoorde persoon is wat ik zoek in
LatoyaSingle, 46 jaar · Bergen op Zoom
Sexy man tussen de 25 en de 55
Nylaahh4u, 46 jaar · Vlierden
Zoek gewoon een man die hetzelfde denkt als ik en laat het samen gebeuren. Het gaat allemaal om dat geluk en ik wil ervoor gaan.
Imelda71, 47 jaar · Maarsbergen
Ik hou van sexy mannen. Mannen die iets uitstralen. Je bent misschien een beetje arrogant, dat vind ik een goede zaak! Maar