Je wilt niets haasten, maar gaat gewoon een beetje op ontdekkingstocht. Wil je ook een spannende tijd hebben, dan is het een leuke man die lief, zorgzaam en liefdevol en spontaan is. Ik hoop dat je die engerds bij me weg kunt houden, doe je best!
Ik zoek hier dus een man die mijn wel aandacht wil geven en samen leuke dingen met mij wilt gaan doen, een dagje weg of lekker wandelen in de natuur dat zou zo mooi kunnen zijn samen.
Dat zou toch wel heel erg fijn zijn he? Ik vind het helemaal niet meer leuk om alleen te zijn en wil daar echt heel erg graag wat aan doen maar we moeten dan wel eens kijken hoe we dat aan gaan pakken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hetenicole, 47 jaar · De Bilt
je bent een voetbalfan en ziet het wel zitten om samen met mij te supporteren voor ons Oranje.
VivianDelightxo, 46 jaar · Nieuwvliet
Ik hou van ruige, mannelijke mannen! Een geweldige gesprekspartner zou me gelukkig maken. Iemand die me kan laten glimlachen
Love2Work, 45 jaar · Helmond
Misschien is er een vrouw waardoor het leven nog interessanter word. We laten elkaar vrij, zonder ons te vergeten.
19Colette69, 48 jaar · Franeker
nou je moet een man zijn die niet bang is om te doen wat je maar wilt, ik zou graag een zelfverzekerde man ontmoeten die weet wat
Friekkeh, 45 jaar · Blanden
Als jij ook op zoek bent naar een goede relatie, dan ben ik hier voor jou. Laten we goed zijn voor elkaar. Ik ben klaar voor alles
RaizzUp, 49 jaar · Biervliet
Een stoute man die mijn hele lichaam zou plezieren, probeer gewoon discreet met mij te zijn en eenvoudig te zijn!