Ik zou graag iemand tegenkomen die heel veel humor heeft, eerlijk en te vertrouwen is. Die positief ingesteld is en die een beetje op dezelfde golflengte zit . De rest zien we later wel!
Een leuke lieve man die een beetje geduld heeeft met vrouwen en die het niet erg vind om even te wachten als ik weer een drukke dag heb gehad. Een man die leuke dingen wil doen en niet alleen thuis wil zitten en die me steunt.
Wat ik zoek is een man die vriendelijk is. Een man die er echt voor gaat. De rest vind ik wel moeilijk wat ik moet zeggen. Ergens weet ik dat ik niet op een bepaald type man val. Dus van mij mag alle type mannen reageren.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
HermieSingle, 49 jaar · Stabroek
Ik zoek een dame die op zoek is naar sexuele avontuurtjes
Boskabout720208, 45 jaar · Boom
Als eerste ben je gewoon een schat van een man met respect voor alles wat moeder aarde ons heeft gegeven. Niet bepaald een thuiszitter
MoekeTina, 48 jaar · Heist-op-den-Berg
U ziet het leven van de zonnige kant en lacht graag en ergert zich ook niet snel aan anderen. U hebt ook serieuze kanten en staat
GeheimeLiefde, 49 jaar · Alphen
Ten eerste; discretie is vereist! Verwacht niet dat ik mijn man verlaat voor de sex. Ten tweede; je beschikt over eigen vervoer,
BekijkMe, 47 jaar · Afferden
Een seksrelatie voor meerdere keren. graag discreet! Dit gaat buiten mijn man om, en dat wil ik liever zo houden. Hij weet
MarlyMar1907, 45 jaar · Liessel
Ik ben klaar voor de dingen die je mij kunt aanbieden. Zorg er gewoon voor dat we die vandaag kunnen doen. Wat doe je op dit moment?