Ik hoop dat ik een leuke man vind, die niet alleen mijn relatie kan zijn maar ook een goede vriend die een leuke wandelingen wilt maken, een broodje wilt eten, of gezellig in de tuin wilt zitten.
Ik zit in een, voor de meesten denk ik, ingewikkelde relatie. In deze relatie ben ik het onderdanige type. Soms krijg ik opdrachten die ik moet uitvoeren. Mijn man geilt erop wanneer ik sex heb met vreemde mannen. Vandaar dat ik hier op zoek ben naar mannen die mij willen neuken. Het liefst meerderen tegelijk.
Ik wil dat je je angsten onder ogen ziet. Ik wil dat je reist naar de plaatsen waar je van droomt. Ik wil dat je eindeloze herinneringen maakt met je vrienden en families. Ik wil je gewoon helpen om de beste man te zijn die je wilt zijn. Ik wil je in je leven vergezellen en niet alles consumeren. Ik wil al je constante
een goed uitziende man met gevoel voor humor, discreet en hygienisch, bij bvoorkeur blonde haren en blauwe ogen maar is geen pre. Ik ben gek op mooie billen. Getrouwde mannen of mannen in een relatie zijn ook welkom