Ik wil liefde vinden! Ik ben op zoek naar een man die communicatief is, goede manieren heeft, galant is, een echte heer en graag aandacht geeft. Ik wil graag een man aan wie ik me niet hoef aan te passen en die mijn beste maatje gaat zijn.
Seks is toch wel het lekkerste wat er is en daar kan ik niets anders van maken ook. Het is heerlijk om dat weer op te pakken en te doen alsof mijn leven er vanaf hangt. Die seks is het meest intens, wil jij daar ook werk van maken?
Ik zoek een leuke heer, met een leuke karakter en uitstraling. Ik ben niet op zoek naar een bepaalde type, zolang ik maar het gevoel heb dat het wel klikt tussen ons. Ik ben niet op zoek naar iets eenmaligs, maar misschien wel iets voor een heel leven lang. ;)
Je bent ook een levensgenieter en houd van de natuur. Mocht je getrouwd zijn moet je weten dat alles discreet zal zijn, dit verwacht ik ook van jou. Wij er een gezellige tijd van maken