Een lieve man die ook dingen wil ondernemen. Gezellig er even tussen uit om van de mooie dingen van het leven te genieten. Kinderen/kleinkinderen geen bezwaar.hoe meer zielen hoe meer vreugd toch? Het leven is te mooi om a,leen door te brengen toch?
Je bent een man met een beetje ritme in zijn lijf, het is natuurlijk geen verplichting maar zou wel heel leuk zijn. Je bent betrouwbaar en oprecht, qua leeftijd zit ik wel een beetje richting middelbaar te denken.
Irisbloem, 59 jaar · Leuven
♥ Vlaams-Brabant ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ik zoek die leuke vent om mee te babbelen/flirten.. spannende dingen mee te doen!
Ik heb een man nodig die voor andere mensen zorgt. Een man die lief en aardig is voor alle mensen om hem heen. Ik zoek een man die ook veel begrip heeft voor alle mensen en in het bijzonder voor mij.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Cyaarah, 56 jaar · Zoetermeer
Ik ben op zoek naar vriendschap met voordelen, seks en reizen meestal. Ik ga graag op reis, koop mooie dingen, verkoop ze soms.
Blondenlief, 58 jaar · Zierikzee
Ben jij een man die van afwisseling houdt en graag nieuwe dingen ontdekt?
CarolienR, 58 jaar · Den Haag
Wie o wie wil een hete sex ervaring op doen met mij? ik ben in voor allerlei sex experimenten. jij en ik geven beide aan waar onze
Karlijn1958, 59 jaar · Almere
Een paar weken geleden, ben ik op koningsdag op een vrijmarkt op zoek gegaan naar een man met de volgende eigenschappen op
Ambetante, 56 jaar · Heist-aan-Zee
Je bent ook een man die van een feestje houd, en eens heerlijk door wil zakken wat natuurlijk niet iedere week zal gebeuren.
Mallorca, 58 jaar · Lelystad
Dit is vrij in te vullen door een geinteresseerde man