Ben een heel leuke spontane dame met principes, ook altijd sportief geweest, ik hou niet van ruzies, meer van gezelligheid, romantic, lekker etentje, glaasje witte wijn en gezellig in elkaars armen filmpje kijken, en ben ook avontuurlijk aangelegd, dus reizen ook avontuurlijke, en skiën, ben nog niet te oud om te genieten van al dat moois die de wereld bied.
Ik heb geen heel eisenpakket, als je het hart maar op de goede plek hebt zitten. Het liefst wel een man die eerlijk en open is. Je hoeft me direct je hele levensverhaal te vertellen natuurlijk, maar je moet ook niet tegen me liegen.
Mijn hoop is een man te vinden die mij een fijn gevoel kan geven. Dat we samen hard met elkaar kunnen lachen en fijne gesprekken kunnen voeren. Iemand die ook weet dat echte geluk in kleine dingetjes zit.
Een eerste afspraak wat het begin kan zijn van een lang leven nog samen. Ik zie het al voor me, maar of jij dat ook voor je ziet weet ik niet. Laten we dus eens een leuk gesprek gaan hebben, over alles wat je bezighoud. En dan gaat de zon misschien snel weer eens schijnen in onze levens.
Een man met pit en uithoudingsvermogen. alleen voor discrete afspraakjes. Ik ben getrouwd met plezier en dat wil ik het liefst zo houden. Liefst afspreken op een neutrale locatie zoals hotel of bij jou thuis
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Liefdeis, 52 jaar · Kortrijk
Een serieus man die liefde kent
Onevenaard, 51 jaar · Rotterdam
je bent zachtaardig en meegaand. Niet dat je op alles ja en amen moet zeggen maar je hebt respect voor mijn mening en ideeën.
Pippoo, 50 jaar · Zeewolde
Je bent iemand die ook houdt van gezelligheid, die sociaal is en zijn hart op de juiste plaats heeft. Bij voorkeur een niet
Bianca VB, 54 jaar · Vinkt
Een praktische man die een beetje kunstzinnig is. Je waardeert een hoger niveau van denken en hebt zelf een een goede opleiding.
Delilah65, 52 jaar · Leusden
Jij houd wel van halfbloedjes en bent gek op lekker eten. Ook jij weet precies wat je wilt en gaat dan gelijk op je doel af. Lief,
Tifffany23, 51 jaar · Almelo
Een man die ook dezelfde houding heeft als de mijne. Een man die open van geest is enwaarmee ik gemakkelijk kan praten. Een