Jij bent een man die voor gevoel gaat en karakter, want zo ben ik namelijk ook. Ik vind het wel belangrijk dat je er verzorgd uit ziet. Lijkt het je wat om met mij in contact te komen dan zie ik jouw berichtje graag tegemoet.
Je bent een man die weet wat hij doet om een vrouw zich comfortabel te laten voelen met zichzelf. Je kunt zelfvertrouwen opbouwen en dat vind je ook leuk. Je moet ook een aardige persoon zijn.
Gewoon doen en niet te lang nadenken. Kennismaken doet geen pijn en het kan een leuke date zijn. En klikt het dan hebben we een leuk begin, en anders was het een leuke dag . Zullen we het op die manier maar eens bekijken.
Geile, potente vent die het heerlijk vindt om mij lekker te verwennen. Zie je het wel zitten om mijn kontje helemaal uit te wonen? Om mijn hele lichaam te voorzien van jouw zaad?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kletsbeppie, 49 jaar · Garrelsweer
Ook op zoek naar een vast seks maatje? Iemand waar je lekker je lusten op los kan laten en waar je heerlijk van kan gaan genieten?
ZomerMilf, 45 jaar · Almere
Een leuke man (of vrouw) die snapt dat het leven een sprookje is en die samen met mij een avondje in een klein avontuur kan veranderen.
HelenaOV, 49 jaar · Opdorp
Lieve heren van, houdt u van ongecompliceerde liefdevolle en vooral lekkere sex, dan ben ik uw vrouw!! Ik vind het heerlijk
BlondeCeleste, 46 jaar · Hoef en Haag
Ik vind het leuk als een man een beetje sexy is. Ik denk dat het belangrijk is dat hij wat warmte uitstraalt. Ik hou ervan als
Christa H, 46 jaar · Eleveld
Ik hoop dat ik hier een lieve man kan vinden om mijn leven mee te delen. Als er iemand zou zijn die mij daar voor wel op zou willen
Missbenthe, 45 jaar · Oudezijl
Een lieve maar ook sociale man. Eerlijk betrouwbaar maar ook zeker vol leuke verhalen. Mag ik jou dan eens leren kennen?