Ik zoek een leuke en spontane man die zichzelf is, met al zijn gekke dingen en foutjes. Die horen er natuurlijk gewoon bij, ik wil je nemen zoals je bent en hoop dat jij dat ook bij mij kan doen.
Als je denkt dat dit speciaal voor ons zal zijn, moet je me hier gewoon een bericht sturen. Ik zal je een speciaal gevoel geven als je bij me bent. Laat me me vandaag lekker voelen.
Je zoekt er niet te veel achter gelijk. Je bent misschien zelf ook gescheiden en voor de rest maakt het me helemaal niks uit. Als het klikt en we leuk kunnen kletsen dan ben ik blij!
Als je naakt bent, word je gedwongen slipkousen en lingerie aan te trekken. Mijn handen zullen over je heen rennen en je zult er allebei een hekel aan hebben en ervan genieten in gelijke mate. Je moet je onderwerpen en weten dat het verkeerd is, maar het is een diepe drang die je inhaalt.