Ik wil iemand ontmoeten die me gelukkig kan maken en die mij tevreden zal houden. Ik bedoel daarmee in bed en ik wil dat je heel spectaculair in bed bent. Kan ik op je rekenen?
Ok, zo sprookjesachtig hoeft het niet te zijn, je hoeft niet echt een prins te zijn die me meeneemt naar zijn kasteel. Maar je snapt wel wat ik bedoel. Ik ben open en bereid om een engagement aan te gaan, jij ook?
Je bent een echte borsten man, en je vind het heerlijk om mijn keiharde tepels te verwennen. Je bent goed geschapen en hebt alles netjes geschoren. Je gaat niet voor de extreme seks.
Misschien heb jij ook wel een passie voor reizen en is dat een idee voor later, vind je het heerlijk om lekker te genieten van op stap te gaan, en ben jij gewoon op zoek naar een super leuke partner waar je een fijne tijd mee wilt hebben, dan wil ik jou!
Je bent het ook zat om steeds alles alleen te moeten doen, of je steeds over te voelen als je met allemaal stelletjes weg bent. Je zoekt vriendschap met een vrouw, en ziet verder wel. Ik heb geen uiterlijke voorkeuren, gewoon reageren zou ik zeggen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Josje310, 46 jaar · Bruchem
Het zou zomaar kunnen dat je precies in hetzelfde schuitje als ik zit en wij elkaar kunnen helpen in deze situatie. Het is nooit
Sjhantal, 49 jaar · Aalsmeer
Ik wil een vent die wat dominant is want ik heb geile dingen in gedachten. Ik hou van seks met net wat meer spanning en genot en
Elvia1807, 49 jaar · Jellum
Hoe geil kun je zijn voor mij? Ik ben er zeker van dat dit voor ons werkt. Je moet toegewijd zijn aan mij. Kan je dat doen?
Annemiekske72, 45 jaar · Kampen
Een echte lieverd, een man die tegen een stootje kan maar er ook echt voor mij is, en dat ben ik natuurlijk ook voor jou. Hou van
Yielll, 46 jaar · Assen
Ik heb een enorme borsten en een strakke poes tenminste dat is wat word gezegd, nou als je nieuwsgierig bent, ben ik vrij om
Wanna Touch Me, 45 jaar · Hurdegaryp
Jij wilt een makkelijke minnares en een vrouw die je zeker en makkelijk kan plezieren. Misschien als we wat verder zijn samen,