Natuurlijk is het fijn om wat op te bouwen en te doen waar we zin in hebben. Dat is voor mij ook zeker de eerste stap. Maar het doel is me ook belangrijk. Ik wil daar optimaal voor gaan.
Een ervaren man die me vaak tevreden kan stellen en me klaar kan laten komen. Wie wil mijn lichaam verkennen en kan mij veel voldoening geven in bed. Energiek en Actief in seks, iemand die altijd beschikbaar is wanneer ik hem nodig heb!
Je bent een lieve man die houd van genieten. Je vind het fijn om samen dingen te kunnen ondernemen. Je bent positief ingesteld en hebt een flinke dosis humor.
Ik wil iemand ontmoeten die me gelukkig kan maken en die mij tevreden zal houden. Ik bedoel daarmee in bed en ik wil dat je heel spectaculair in bed bent. Kan ik op je rekenen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jongerdanik, 45 jaar · de Wijk
Ik zoek een leuke en spontane jongeman, het liefst iemand dat iets jonger is dan ik. Ik hoop dat ik hier iemand tegen kom en wie
Desiree46, 46 jaar · Enschede
Volgt
Widddad, 49 jaar · Heerenveen
Het zou prettig zijn iemand te vinden om dingen mee te delen en te zien of er iets moois uit kan groeien. En het wordt tijd weer
Sucky, 45 jaar · Eindhoven
gewoon 'n lekker ding om wat mee te flirten...
Mariskaasa, 47 jaar · Aalsmeer
Alleen serieuze man, geen gespelletjes . Je moet volwassen genoeg zijn en minstens een paar jaar ouder zijn dan ik. Ik ben
Dancegirll, 48 jaar · Aalst
U wilt dingen doen, u wilt leven. De hele dag binnen zitten dat kan altijd nog. U zoekt gezelschap, vriendschap en misschien