Je ziet een toekomst voor je van ons beiden, waarin we elkaar gelukkig maken en elkaar aanvullen. Je bent een man die zichzelf blijft ontwikkelen en die zijn dag niet altijd volplant maar soms ook gewoon laat gebeuren zoals het de bedoeling is.
Als we seks gaan hebben dan doen we dat echt niet alleen maar in bed. Ook buiten denk ik aan, buiten seks is te lekker voor woorden. Denk jij nu wat ik denk en doen wij daar iets mee?
Steel jij ook mijn hartje uiteindelijk? Of blijven wij alleen gezellige vrienden die af en toe ergens koffie drinken en beleefd en formeel bijkletsen? In afwachting van jouw antwoord zal ik moeten verblijven.
Dat ik regelmatig dagen van huis ben vind je niet erg. Je mist de warmte van een relatie. Wat kan ik verder zeggen? Dat het toch ook wel om de beroemde klik gaat. Gaan we die ontdekken of we die hebben?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
VahLeyrieh, 48 jaar · Emmeloord
Ik zou graag een man willen ontmoeten. Wie zou mijn eerste date zijn ...? Knuffels en kussen. Valerie
Elfje69, 48 jaar · Gent
Je bent een man met een hoog libido, kijkt graag pornofilms en probeert ook elke keer weer wat nieuws uit want elke keer hetzelfde
Gerdda, 46 jaar · Steenbergen
Hou jij er van om een vrouw als ik lekker tussen haar borsten te nemen, ben je gek op een lange blowjob en zou je het heerlijk vinden
Vitamine J, 46 jaar · Ruien
Lieve spontane man die een beetje tegen gas kan geven.
Louise70, 47 jaar · Landegem
Een man die zeker zo avontuurlijk is als ikzelf. Iemand die dit leven voor mij weer wilt laten stralen! Ik zou zo blij zijn als
Blue-eyes690218, 48 jaar · Gors-Opleeuw
Een man die samen met mij op pad wil, kijken wat er allemaal nog meer te doen is op seks gebied. Kijken wat kan en wat we fijn vinden.