Je bent een man die weet wat hij doet om een vrouw zich comfortabel te laten voelen met zichzelf. Je kunt zelfvertrouwen opbouwen en dat vind je ook leuk. Je moet ook een aardige persoon zijn.
Een kerel die allebei mijn gaatjes tevreden kan laten voelen. Een kerel die er klaar voor is om seks met mij te hebben en mij het plezier te geven wat ik zo graag wil. Die man zal mij zeker dankbaar zijn, want ik ben een heel goede sekspartner!
Ik zoek in mijn leven een oprechte en eerlijke heer die zijn partner altijd als zijn medeplichtige ziet. Iemand die leuk is en een goed gevoel voor humor heeft. Hij vindt het leuk om alle dagen ten volle te genieten.
Jij bent man met een warme uitstraling en iemand met charisma. Net als ik kijk je rustig hoe het gaat maar heb je wel de behoefte aan een vaste relatie.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Soerinde, 45 jaar · Haarlo
Laten we goed zijn voor elkaar. Ben je enthousiast over de dingen die we samen kunnen doen? Ik hoop dat dit het begin is van iets
Lishlies, 45 jaar · Stoutenburg Noord
Een serieuze man die net als ik voor een geweldige tijd samen wil gaan maar ook denkt aan iets vast. Het hoeft niet maar het mag
OlaPetra, 47 jaar · Afsnee
Ben jij iemand met dezelfde interesses als ik en ook op zoek naar een metgezel? Kun je zelf ook niet langer meer alleen zijn
Mahgie, 47 jaar · Drongen
Houd van een maatje meer en houvast, ook ben je niet bang om ademnood te krijgen als ik mijn tieten in je gezicht druk.
ZZexy, 47 jaar · Vlissingen
Een heerlijke man met veel energie. Een type wat ik kan vertrouwen en die lekker hard en diep wil neuken. Je vindt het geil als
SexyMarisa, 47 jaar · Toornwerd
Als ik seks in mijn hoofd heb dan ben ik niet te stoppen! Ik wil het hele pakket en daar zou ik hier graag een man voor willen vinden.