Jij bent een man die voor gevoel gaat en karakter, want zo ben ik namelijk ook. Ik vind het wel belangrijk dat je er verzorgd uit ziet. Lijkt het je wat om met mij in contact te komen dan zie ik jouw berichtje graag tegemoet.
Iemand die niet Google is, maar je hebt alles waar ik naar zoek, . Jij zou me schat noemen en zou graag willen weten in welk deel van mijn leven je zal zijn.
Ik ben wat uiterlijk betreft niet kieskeurig, ik vind het wel niet zo leuk om iemand te leren kennen die onverzorgde tanden heeft en met vuile nagels rondloopt. Uiteindelijk is karakter toch belangrijker voor mij.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JillianK, 49 jaar · Millen
Ben jij ook op zoek naar iemand waar je wat mee op kan bouwen? Hou je wel van er lekker op te gaan, de natuur op te gaan zoeken of
NovaBabyGirl, 46 jaar · Nistelrode
Ik hoop dat je zo goed bent om hele spannende dingen met mijn hele lichaam te doen! Ik wil zo graag. Lik en neuk me!
Kommaarop1968, 49 jaar · Gijzenzele
.
Kutklusser, 47 jaar · Venlo
Je beschikt over een goede dosis fantasie, bent niet preuts, je staat open om je eigen ideetjes met mij te delen en je wil niet
PretmetSyl, 47 jaar · Helmond
Als het jou wat lijkt om met mij lekker geil te genieten, dan zou ik graag wat meer over jou te weten willen komen. Wat jij mij
MerryP123, 48 jaar · Soest
Je hebt al een idee wat je moet doen als je bij me bent, laat me je zo zien en behagen! iemand met een goed gevoel voor humor!