Je bent sexy , je kunt tijd met me doorbrengen en heb ook wel zin om lekker te gaan varen. Je moet dus niet snel zeeziek worden. Het moet je leuk lijken om samen met mij de bermuda driehoek te ontdekken en andere plaatsen op de wereld.
Misschien is het wel herkenbaar voor jou en zit je in eenzelfde situatie. Of misschien heb je gewoon veel tijd en vindt je het wel prettig om samen met mij te genieten van het leven.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Roelie4612, 70 jaar · Assen
Wil jij een dame op leeftijd haar plezieren in lekker veel en vaak seks, en haar leren in de vele mogelijkheden die er in standjes
Floora195205, 65 jaar · Aalst
U heeft er geen problemen mee dat ik getrouwd ben . U woont bij mij in de buurt of heeft de mogelijkheid om deze kant op te komen.
Ann1952, 66 jaar · Houthalen-Helchteren
Ik wil iemand ontmoeten die grappig, respectvol, zorgzaam en liefdevol is, een man die weet wat hij met zijn leven doet en
Joulette, 66 jaar · Almere
Gezocht: Een aardige, leuke, lieve, niet al te jonge man met een eigen leven maar met voldoende tijd (er voor) over om met mij
Fitnessgoeroe, 67 jaar · Arnhem
Ik vind het wel fijn als je ook een beetje sportief zou zijn en zo niet, of je in ieder geval mijn passie hiervoor wilt respecteren.
SaskiaGedaan, 70 jaar · Breda
Ben jij degene die ook houdt van gezellig uit eten, lekker wandelen, samen naar een concert / theater gaan of gewoon lekker