Ook deze rijpe vrouwen uit Utrecht zijn nog op zoek naar sex
Laudiclau, 49 jaar · De Meern
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Een man die wel van fijne gesprekken voeren houd, dat is toch de basis waar het mee begint. Verder zou ik het geweldig vinden als je ondernemend bent en wie weet vind je net als ik reizen wel geweldig. Dan kan het niet anders dan dat wij een match zijn toch? :)
Wat mijn oudere buurman zegt is waar, helemaal als het gaat om mijn goddelijke lichaam. haha, lieve oude man, maar dat is er wel zo eentje die nog wel wat langer omkijkt als hij mij voorbij ziet lopen. Dat soort aandacht kan ik wel waarderen, het doet me goed en soms word ik er behoorlijk geil van.
Je vindt het niet erg dat ik een vriend heb en dat ik kinderen heb. Ik kan momenteel niet ontvangen, het is geen moeite voor jou mij uit te nodigen in je huis of dergelijke.
TanjaYoepie, 48 jaar · Kockengen
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Wat doe jij allemaal in je vrije tijd? Heb je zin om wat van je vrije tijd met mij door te brengen, misschien een keer samen naar de sauna te gaan? Of als je dat echt niks vind, iets anders te gaan doen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ikke197, 46 jaar · Oostkamp
mss teveel he.....
BBWbalou, 49 jaar · Oetingen
Je houdt van een zware maar mooie vrouw. Je wilt een normale neukvriend. Je bent een tepelzuiger en bijter, plus een kont neuker.
Serenajoy, 49 jaar · Gouda
Lief, aaibaar en een groot familiemens. Je speelt geen spelletjes en bent eerlijk wanneer het op de liefde aankomt. Staat
Xx Gwen , 48 jaar · Goirle
Ik geloof dat dit binnenkort het begin zal zijn van iets goeds en geweldigs voor ons. Ik kan je alle dingen geven die je wilt.
Bummeroi, 47 jaar ·
waar zit in hemelsnaam die goed uitziende man met een sterk karakter en hoge aaibaarheidsfactor?
GewoonGewaagd, 45 jaar · Geel
Wat ik zoek is een sportieve man, die net als ik ook waarde hecht en gezin en familie. Dat je van huisdieren houdt is wel fijn