Je bent een fatsoenlijke man die weet wat hij doet. Jij en ik zullen hele goede vrienden zijn en we zullen veel tijd aan elkaar besteden. Dus ik hoop dat je voor langere tijd beschikbaar bent.
Ik zoek eigenlijk een persoon om een leuke band mee op te bouwen, elkaars interesses te delen en zoals ik al aangaf ik hou ontzettend veel van lachen en doe dat ook graag. Lukt jou dat?
Je vindt het niet erg dat ik een vriend heb en dat ik kinderen heb. Ik kan momenteel niet ontvangen, het is geen moeite voor jou mij uit te nodigen in je huis of dergelijke.
JannieBloem, 46 jaar · Ossenwaard
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik wilde eigenlijk alleen op zoek gaan naar een fling, affaire.... nog steeds wel, maar toch wel in een wat extremere vorm. Ik wil wel echt voelen dat ik geleefd heb, en vooral geneukt! Ultieme ervaring?? Sex met meerdere mannen!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Yvie, 45 jaar · Hoofddorp
volgt
Lynnes, 45 jaar · Heerlen
Van sex houden en het niet erg vinden dat ik een buitenlandse ben, Diverse dingen willen ondernemen, mee gaan op korte tripjes
Me Joce, 48 jaar · Assen
Ik ben op zoek naar een lieve en gepassioneerde kerel die me wat van zijn tijd kan geven. Ik weet zeker dat we zullen genieten
KarenY, 49 jaar · Meppel
ik zoek een man die net als ik lekker op zoek is naar de spanning op te voeren op seks gebied. Het uiterlijk telt voor mij niet
Diana69, 48 jaar · Hoofddorp
Goddelijk
JazlynLove, 48 jaar · Roosbeek
Een kerel die allebei mijn gaatjes tevreden kan laten voelen. Een kerel die er klaar voor is om seks met mij te hebben en mij