Jij kunt er van genieten als ik voor jou kook of iets lekkers maken. Een man die graag in de watten gelegd wordt en daarnaast zelf ook romantisch kan zijn. Als jij lekker ontspannen en makkelijk bent in de omgang past dat goed bij mijn karakter.
Hoewel ik in een open relatie zit hoeft het beslist niet thuis bij mij worden afgesproken. Wat jouw het beste bevalt vind ik persoonlijk het belangrijkst. Graag ben jij hygienisch, verzorgt en voorzichtig. Leeftijd is niet zo belangrijk, jong of oud, zolang je maar fit bent.
Ik ben op zoek naar een leuke metgezel, gesprekspartner, en iemand met een spirituele geest. Je staat open voor allerlei ervaringen zowel op het gebied van lichaam en geest. Lekker gezellig een wijntje doen op de bank.
Wat ik zoek is een lieve man die ook open en eerlijk is want ik mag graag weten wat er in de ander omgaat. Het belangrijkste is dat er een klik is en dat begint natuurlijk met een afspraakje, voor de rest zien we het wel. Uiteindelijk kun je toch niet in de toekomst kijken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Wellustig56, 61 jaar ·
ik zou graag in contact willen komen met een leuke sympathieke man, rond mijn leeftijd, maar dat is geen pre natuurlijk. zorgzaam,
Lea-19-56-, 62 jaar · Herwijnen
Als je denkt dat ik je een speciaal gevoel kan geven, denk ik dat we de kans krijgen om deze speciaal voor ons te maken. Maak je
Alaina , 62 jaar · Brugge
Volgt
MarCLa, 62 jaar · Lauwersoog
Samen iets gaan eten of drinken, gewoon een leuke vriendschap opbouwen. De tijd dat we meteen met elkaar naar huis gingen
Benikvergeten, 61 jaar · Emmen
Open staan voor een nieuwe fase in je leven
Ria De Hoop, 62 jaar · Utrecht
mogelijk matchen we en hebben we een aantal interesses die we kunnen delen