Laat ik gelijk met de deur in huis vallen, mijn beroep heeft wisselende tijden kan zelfs tijdens een leuk uitje in de hoogste nood opgeroepen worden. Als dit je niet stoort dan kunnen wij het misschien wel heel gezellig gaan krijgen.
Jij bent eerlijk en als je iets niet leuk zou vinden zou je me dat gewoon vertellen. Het is niet de bedoeling dat je de hele tijd gaat liegen tegen mij!
GeNineh, 55 jaar · Radewijk
♥ Overijssel ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je kan me ??begrijpen en je wilt luisteren naar wat ik je te zeggen heb, je moet ook een goed hart hebben! Verder maakt het me niet zoveel uit hoe oud je bent of hoe je eruit ziet als we het maar leuk hebben met elkaar.
Seks is heerlijk maar sowieso is mannelijk aandacht perfect voor mij. Ik doe wat goed is en als we elkaar eerst leren kennen is dat ook zeker goed voor mij.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Herpderpan, 57 jaar · Antwerpen
volgt
Korenbloem, 57 jaar · Hartwerd
Weet jij dit bezige bijtje te verleiden met je charmes?
Kaya, 56 jaar · Kerkrade
Dierenliefhebber, serieus. Ongeveer dezelfde hobby' als ik heb.
6Elsie2, 55 jaar · Schimmert
Ik ben op zoek naar een man die van een goed gesprek houd terwijl we van een drankje genieten een glas rode wijn, ik ben iemand
Darkmatter, 58 jaar · Diksmuide
Jonger, of ouder dat maakt niet uit. Voor mij is het belangrijk dat jij zin in sex krijgt als jij naar mij kijkt. Jij valt op een
Rozenzijnrood, 58 jaar · Sint-Niklaas
Kletsen praten het is allemaal zo leuk en gezellig. En dat mis ik toch wel in mijn leven. Natuurlijk heb ik mijn werk maar met