Je moet wel wat durven op sex gebied. Hoe je eruit ziet en wat je leeftijd is dat maakt me niet zo veel uit. Je moet durven de leiding te nemen maar je moet je ook over kunnen geven. Is dit een beetje war jij op kickt dan kunnen we nig heel veel leuke momenten beleven
Meer vreugde in het leven en ik ben op zoek naar een maatje die mij het gevoel weer kan geven. En hopelijk gaan we het spoedig waarmaken en heel speciaal samen.
Een man die dezelfde houding heeft als de ik die intelligent en vriendelijk is. Een echte gentleman die ook nog steeds de seksuele kant heeft. Dezelfde leeftijd als ik is niet echt zo belangrijk, ouder mag ook zeker.
Ik heb wat goede vrienden hier, maar zou graag nog een paar goede vrienden maken. Niet op zoek naar iets eenmaligs of een one night stand. Je bent op zoek naar nieuwe vrienden of wilt daten dan ben ik beschikbaar.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Squirly, 58 jaar · Hoogeveen
Nu ben ik op zoek naar een man die mij meer respect kan geven op sexueel gebied dan mijn man. Het mag wat hardhandig, want daar
Cancandyy, 57 jaar · Emmeloord
Ik zou een hete geile kerel die mij gelukkig en tevreden zou kunnen laten voelen wel erg leuk vinden. Ben jij diegene voor mij?
Xxtinaxx, 57 jaar · Heerlen
volgt
Ambivalent, 56 jaar · Middelburg
Ik geloof in een relatie waarin beide partners hun persoonlijke vrijheid behouden, een relatie gebaseerd op vertrouwen