Ik ben klaar voor alle dingen die je hier met me gaat doen. Laten we deze binnenkort speciaal voor ons maken. Ik zal je een speciaal gevoel geven als je bij me bent. Ik ga veel geweldige dingen met je doen.
Ik zoek eerst gewoon een vriendschap met jou wat misschien uit kan groeien tot meer, maar daar moeten we dan ook wel de tijd voor nemen. Eerst kijken of er een klik is toch?
Een nette heer dus, ook qua kleding en uiterlijke verzorging maar ook qua sociale omgang met mij en anderen. Je hebt normen en waarden, principes waar je voor staat. Je bent respectvol, weet waar de liefde voor jou omdraait en je wilt deze liefde weer in je leven vinden. Tikje romantisch, tikje stout en
ik ben op zoek naar iemand die van het leven kan genieten maar ook niet wegloopt voor problemen. iemand die echt voor mij wil gaan en me accepteert zoals ik ben. Geen simpele zielen maar ook geen dramakings,gewoon een eerlijke oprechte lieve gevoelige man.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
NiceMea, 53 jaar · Meppel
Op de eerste plaats niet schrikken van wat ik net heb geschreven. Ik wou jou alleen wat inside geven in wat mij hier gebracht
Zee-dame, 51 jaar · Heerlen
Een avonturier, jij houdt ervan om er op uit te gaan en zit niet graag stil. Een sterke man, dat weet wat hij wilt en wat de toekomst
Sweet-peggy, 52 jaar · Rotterdam
volgt
Jolanglesss, 53 jaar · Drimmelen
Je ziet op tv weleens programma's over mannen die het juist aantrekkelijk vinden een dikke vrouw. Die man die hoop ik te vinden.
Daydreamer L, 54 jaar · Pervijze
Ik wil graag een man die me naar een paar gelukkige plaatsen kan brengen, zodat ik alle dingen waar ik nu aan het denken ben,
Saskia196603, 51 jaar · Kaaskerke
Een man of een vrouw die ook zo nu en dan wat alleen is. Jij hebt ook behoefte aan iemand om mee te praten en er mee op uit te trekken.