Een harde vent die geniet van een volle vrouw. Ik zou het heerlijk vinden als een sterke vent mij eens flink onder handen zou nemen. allerlei standjes wil doen met mij.
Jij gaat mij toch niet alleen maar opsommingen laten doen he? Ik denk dat het wel meer dan duidelijk is wat ik hoop te vinden hier. Een leuke man of vrouw om weer wat meer te genieten van het leven. Wij kunnen van alles en nog wat gaan doen, als het maar gezellig en ontspannen is.
Ik ben op zoek naar een lieve man die het leven serieus neemt. Die een doel in zijn leven heeft of zijn doel dus al bereikt heeft. Die het niet erg vind om over zijn gevoel te praten en die ook goed kan luisteren.
Maudymegafan, 52 jaar · Wilsum
♥ Overijssel ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Je bent geil? Gebonden single het maakt me niet uit
Wat ik eigenlijk hier zoek, is gewoon leuk en gezellige contact, met een leuke andere man. Die wel de betekenis van gezelligheid weet, en waardeert. Die zin heeft om met mij af en toe een leuke avond buiten de deur door te willen brengen. Meer vraag ik niet..
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MissClaude, 50 jaar · Domburg
Een vriendschap is het eerste wat er in me opkomt waar ik graag voor wil gaan. Dat voelt zo goed en ook zo lekker aan. Ik wil daar
Bikike, 51 jaar · Mechelen
volgt
Anotherlove, 50 jaar · Gent
hoi tof da jullie mijn site bezoeken ik zoek gewoon nieuwe contacten en vrienden.
Twinkel1966, 51 jaar · Diest
Ben een heel leuke spontane dame met principes, ook altijd sportief geweest, ik hou niet van ruzies, meer van gezelligheid,
AddieLyn, 54 jaar · Moorsele
Tegen die tijd dat we elkaar hebben ontmoet, weet ik dat het lange wachten de moeite waard is. Wat nu betreft, ik verlaat deze
Jenns1, 53 jaar · Kerniel
Iemand zoals jij die mijn vriend wil zijn heeft mijn voorkeur. Wees gewoon eerlijk en oprecht tegen me. En misschien kunnen