Sportieve man die van kinderen houdt (ik heb er twee) en begrijpt dat ik een rugzakje met me mee draag die af en toe de kop op kan steken. Je krijgt er een liefdevolle en vrolijke vrouw voor terug die ondanks alles positief in het leven staat.
Geluk is alles wat we nodig hebben en ik ben er ook klaar voor. Het is een mooi moment en ik denk er veel over na. Dus laten we gelukkig zijn en alle dingen doen die we nu zo leuk vinden!
Plezier in bed is het voornaamste en ook waar ik graag voor ga met jou. Als ik dat kan hebben dan ben ik daar wel tevreden mee. Niets kan op tegen een perfecte sekspartij! Ben jij mijn man en gaan wij er op los?
Mijn hart zal een sterke man toebehoren, de man die in mijn hart de vlam zal doen ontwaken! Ik ben een vrouw die van het vertrouwen van de man houdt en van de man die voor zijn vrouw kan zorgen! Ik heb altijd gedroomd van zo'n man, met wie ik zo samen kan zijn! Ik wil dat hij een resolute en dappere man is! Met zo'n