Een single of gescheiden man is wat ik hier zoek. Ik heb een klein verzoekje aan jou. Hoe zie jij jouw eerste date met mij en wat kan ik van jou precies verwachten? En ben jij een beetje sportief aangelegd? Doe jij aan sport?
Ontvangen kan ik niet maar ik kan wel naar je toe komen. Ik spreek het liefste overdag af maar ook 's avonds kan ik me wel eens vrij maken. Je mag gerust jonger zijn dan mij, dat vind ik niet erg. Eigenlijk doet leeftijd er helemaal niet toe, als je maar geil en potent bent en van spannende dingen houdt.
Je bent een keurig persoon die op zoek is naar een relatie voor de lange termijn en geen one night stand. Je behandelt vrouwen met respect. De rest bespreken we later wel.
Ik hou van slanke en wat vollere mannen, dat vind ik allebei erg mooi. behaarde of onbehaarde borst vind ik allebei geil. Qua gezicht gaat het me om wat je uitstraalt en lichamelijke aantrekkingskracht is er echt nodig om geile sex te hebben met elkaar vind je ook niet? Zie je mij wel zitten (of liggen hihi)
Bijzondere eisen heb ik zo niet bij een man. Ik vind het het belangrijkste dat we samen op een lijn zitten en dat we samen uren kunnen lachen. Ook de serieuze momenten die kunnen we samen hebben zodat we er ook echt voor elkaar zijn
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Cougargrrr, 45 jaar · Arnhem
Ik heb mezelf cougar genoemd en het liefst ontmoet ik ook jonge sportieve mannen uit de regio Arnhem. Maar ik wil de lat niet
Selma1972, 46 jaar · Mal
Een man die erg geïnteresseerd is om iets aardigs met me te doen. Laat me gelukkig voelen en bevredig me door orale seks
Lucky4U, 45 jaar · Utrecht
Charmant - optimist - knuffelbeest - af en toe een feestbeest
Haill, 45 jaar · Casteren
Je kunt niet blijven proberen om om alles te blijven lachen, soms raak ik makkelijk geïrriteerd. Ik denk dat wij een
Le-an, 49 jaar · Rotterdam
leuke meid..bi...
Aithne, 47 jaar · Bunnik
Ik zoek een man die graag de hort op gaat, lekker dingen ondernemen, een man die mij op sleeptouw kan nemen en vooral van gezelligheid