het voornaamste is dat je een vrouw bent,hou van vrouwelijke vrouwen.ik zou het leuk vinden om kontakt met je te maken,via tel,msn maakt niet uit.en dan kijken we wel wat er uit komt.leuke vriendschap of een leuke relatie.als je wilt stuur me dan je msn of telnr.kunnen we alvast beginnen met kontakt leggen.
Ik hoop hier in contact te komen met iemand die dezelfde passie deelt als ik ook heb en ook graag de wereld ontdekt. Wie weet kunnen we mooie dingen met elkaar uitwisselen.
Een single of gescheiden man is wat ik hier zoek. Ik heb een klein verzoekje aan jou. Hoe zie jij jouw eerste date met mij en wat kan ik van jou precies verwachten? En ben jij een beetje sportief aangelegd? Doe jij aan sport?
Een lieve, spontane, eigenwijze, zelfstandige, ondernemende, positieve, zorgzame en sportieve vrouw ontmoet hier graag een lieve, moderne man (45-55 jaar) die net als ik zin heeft om samen leuke dingen te ondernemen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Miranda1104, 47 jaar · Harfsen
Op zoek naar een man die relaties serieus neemt. Iemand die ik kan kijken om uiteindelijk te settelen.
Makenziexx, 49 jaar · Sas van Gent
Als je me alle dingen kunt geven die ik wil, dan zeg ik je dat we nu zullen genieten van alle dingen die we voor elkaar kunnen doen.
Francis7205, 45 jaar · Eeklo
Graag een man die gescheiden of vrijgezel is. Als je kinderen hebt heb ik daar geen bezwaar tegen. Je hebt een vrij open en eerlijk
Sjhantal, 49 jaar · Aalsmeer
Ik wil een vent die wat dominant is want ik heb geile dingen in gedachten. Ik hou van seks met net wat meer spanning en genot en
Dayke, 45 jaar · Assen
ben je singel of een koppel dan mag je altijd reageren. Wij zoeken mensen die samen met ons het nachtleven van de parenclubs
Jan-a, 48 jaar · Amsterdam
Leeftijd is maar een getal belangrijker vind ik hoe je met me omgaat. Ik hou wel van spontane mannen die ook houden van spontane