Je hoeft van mij geen romanticus te zijn of een ware cupido, maar een beetje romantiek heeft elke vrouw wel nodig. Voor mij is het fijn als je het op een totaal eigen manier aan me kan laten zien en merken dat je er altijd bent
De man waarnaar ik op zoek ben is een man die nog gelooft in het beschermen en lief te hebben voor en van een vrouw en ook de belangen van die vrouw op de eerste plaats heeft staan. Daarbij vind ik een kerel die weet wat te doen in het leven en met beide benen stevig in de maatschappij staat, erg aantrekkelijk.
Ik heb een eigen zaak maar ben niet meer zoals vroeger 7 dagen in de week aan het werk gelukkig dus ik heb zeker veel tijd om in een man te steken als het wat wordt. Ik val op doortastend verrassend en een klein beetje romantisch.
Je bent een vlotte spontane gezellige man waar iedereen zich snel bij op zijn gemak voelt. Je kan zelf overal komen en vind het niet moeilijk om dan thuis een smoesje te moeten verzinnen. Ik weet mijn smoes die ik ga verzinnen al. Misschien zin om eens wat beter kennis te maken met elkaar. Dan komt de rest vanzelf