Ik zoek geen echte meester maar je bent wel een beetje dominant en geeft niet graag de controle over. Ik vind het wel heel geil als een man de baas speelt. Maar ik wil ook een keer de rollen omdraaien, kijken hoe dat voelt. Verder vind ik een klik en uitstraling belangrijker dan een sixpack en knap koppie.
Wij verlangen allebei naar warmte en aandacht en hebben zelf ook heel veel liefde te geven. Zie je het zitten om samen met ons iets leuks op te bouwen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
HuisjeBoompje, 47 jaar · Otterlo
Ik ben op zoek naar een leuke en gezellige man om leuke dingen mee te gaan doen en wie weet meer.. voel je daar ook wel wat voor,
El71, 46 jaar · Erica
Heb jij ook twee kanten en is 1 ervan een onderdanige? Mooi, kom maar op dan, want ik weet zeker dat ik me dan prima met je kan vermaken.
Fleurelle, 45 jaar · Didam
Ben jij ook iemand die het alleen zijn niet leuk vind en graag iemand in zijn leven wil om het gezellig mee te kunnen maken. Iemand
Fotogeniekk, 46 jaar · Essen
Wie heeft er tijd over en wil dat dan wel in mij stoppen? Je bent geduldig en het hoeft niet allemaal direct van jou..
Veenendaler, 47 jaar · Veenendaal
Ik ben op zoek is naar wisselende contacten,voornamelijk ben ik beschikbaar in de weekenden. Heel af en toe ook op de woensdag.
Zou-ina, 45 jaar · Arnhem
Iemand die eerlijk is en heeft veel contact met zijn eigen gevoelens zodat hij erachter kan komen waar zijn pijn en woede eigenlijk