Niet gelijk te hoge verwachtingen en geduldig bekijken hoe alles zal gaan,sommige dingen zijn nou eenmaal niet te voorspellen en daarom maar eerst samen wat drinken of eten?
Ik hou van slanke en wat vollere mannen, dat vind ik allebei erg mooi. behaarde of onbehaarde borst vind ik allebei geil. Qua gezicht gaat het me om wat je uitstraalt en lichamelijke aantrekkingskracht is er echt nodig om geile sex te hebben met elkaar vind je ook niet? Zie je mij wel zitten (of liggen hihi)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ellebel701109, 46 jaar · Laar
Een lekkere harde pik moet in jou bezit zijn. Heb je een partner met wie je zulke geile dingen uithaal, dan komt het ook goed
-19Anne71-, 46 jaar · Bergen op Zoom
Echte liefde en echt geluk is alles wat we nu nog nodig hebben. Dus we doen gewoon wat we leuk vinden en doen waar we van houden.
Carooa , 47 jaar · Heerlen
Een rustig persoon, die het leven neemt hoe het komt en er gewoon het beste van maakt. Voor wie het glas halfvol is in plaats
Lara1, 47 jaar · Den Haag
zoek lieve vriendin met klasse en gekkigheid die van koppel hou maar girl gericht is. Champagne fun al the way. GEEN MANNEN!!!!!!!
HeleenDeg, 47 jaar · Lochem
Ervaren man die mij kan laten klaarkomen en squirten. Doe me een voorstel!
Sannelady, 46 jaar · Eethen
Zie jij het ook zitten om vanaf nu lekker te genieten samen, en misschien ook wat andere leuke dingen erbij, samen met mij!