Ik zoek een lieve man, die ik kan vertrouwen. Ik hecht geen waarde aan financiële zaken, voor mij gaat het echt om het gezelschap en misschien ook wel de liefde die er uit zou kunnen ontstaan.
Ik zoek een leuke, lieve en spontane man, die het leuk vind om samen leuke dingen te ondernemen. Ik ben sinds november 2006 gescheiden en wel weer toe aan een relatie. De rest vertel ik je wel onder het genot van een kopje koffie.... Spreekt mijn profiel je aan stuur mij dan gerust een berichtje!
Graag mannen die vrijgezel of in een scheiding zitten. Mannen die opzoek zijn naar iets meer dan alleen seks, hoeft niet meteen, kunnen we er altijd wel aan werken. Werkzaam, gezond, geen roker, af en toe een borrel mag wel.