Graag mannen die vrijgezel of in een scheiding zitten. Mannen die opzoek zijn naar iets meer dan alleen seks, hoeft niet meteen, kunnen we er altijd wel aan werken. Werkzaam, gezond, geen roker, af en toe een borrel mag wel.
Je kan je mannetje staan in het digitale tijdperk, bent niet van een té oude stempel en hebt niks tegen mijn kat. Ga je ook wel eens graag op reis of iets drinken op café laat me dan eens iets weten. We zien dan wel waar het naartoe gaat.
Ik zoek een leuke, lieve en spontane man, die het leuk vind om samen leuke dingen te ondernemen. Ik ben sinds november 2006 gescheiden en wel weer toe aan een relatie. De rest vertel ik je wel onder het genot van een kopje koffie.... Spreekt mijn profiel je aan stuur mij dan gerust een berichtje!