Je bezit in ieder geval over de kennis van een onderwerp waar ik nagenoeg nog niets over weet. Ik ben een vrouw die constant wil leren dat houd mij jong en actief. Ik wil dus echt een man met een beetje inhoud waar ik mijn dagen mee kan slijten.
Je bent een man van mijn leeftijd, je verzorgt jezelf goed en weet van wanten als het gaat om een vrouw verwennen. Je houdt van een goed voorspel en er de tijd voor nemen om het liefdesspel met elkaar te beleven. Je bent sociaal en lief, teder en wat harder als het de tijd ervoor is. Laat maar wat van je horen als
Dit profiel heb ik voor mezelf aangemaakt. De meeste mannen die ik ken, ken ik zo goed dat het bijna saai begint te worden. Tijd voor nieuwe ontmoetingen!
Mocht jij je in dezelfde situatie als mij bevinden of zit je in een scheiding en heb je behoefte aan wat gezelschap? Laten we dan in contact komen met elkaar. Je bent een open persoon en hebt er geen moeite mee om met mij om te gaan.